[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Den duchů v Perníkové chaloupce

Informační centrum Děda Vševěda, chrudimské divadlo Ahoj a Agentura Karneval z Prahy zvou nejširší veřejnost dětí i dospělých (nejlépe v pohádkových a strašidelných kostýmech) na Den duchů v Perníkové chaloupce pod hradem Kunětická hora u Pardubic, který se uskuteční každoročně ve státní svátek dne 17.listopadu od 9 do 17 hodin.
Pouze jeden den v roce se můžete zúčastnit tohoto výjimečného podušičkového reje nadpřirozených bytostí a strašidel, poznat tajemná a strašidelná zákoutí Perníkové chaloupky, kam asi řadu let nevkročila lidská noha..
Nejodvážnější si dokonce budou moci v pohádkovém Pekle zahrát karty s živým čertem!
Čerti v Pekle - manželé Furdovi
Prozradíme vám cestu lesem do Perníkářské dílny paní Ježibaby a do Medového ráje, budete moci nahlédnout do Vězení pro zloděje perníku s prstovým tlustoměrem, ochutnat Otesánkův mls v Otesánkově světničce a další medové zážitky z Perníkové chaloupky (viz www.pernikova-chaloupka.cz ).
A nejenom to: každý, kdo se 17.listopadu zúčastní prohlídky Perníkové chaloupky v pohádkovém či strašidelném kostýmu, obdrží malou pozornost a může se stát účastníkem celodenní soutěže nadpřirozených bytostí a strašidel o "dušičky" ostatních návštěvníků...
Přijďte na celý den. Hrrrrrrrrozně a strrrrrrrrrrrašně se na vás těšíme!

(šm)

Den duchů
Vyšlo v Denících Bohemia 11.11.2006 na straně 13.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Perníková chaloupka
Zveřejněno 08.11.2006


Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm