[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Jan PŘEUČIL: Překonáme společně rekord Jeníčků a Mařenek?

Na pokus o překonání českého, evropského a světového rekordu v disciplíně "Setkání Jeníčků a Mařenek u Perníkové chaloupky" zveme všechny nositele jmen Jan a Marie (i samostatně či s doprovodem kohokoliv), a to ve svátek 6.července 2009 od 9 do 17 hodin do KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU pod hradem Kunětická hora u Pardubic.
Setkání Jeníčků a Mařenek 2007
Jan Honza Lušovský
Celodenní program v areálu Perníkové chaloupky připomene řadu osobností, nositelů jmen Jan a Marie, přinese setkání se zajímavými hosty, veselé kreslení Jana Honzy Lušovského, kvartet lesních rohů Jana Šustra, turnaj o cenu Jana Bechera, pohádky o Honzovi v podání divadla Ahoj z Chrudimi, poutavé vyprávění Jana Řeháčka, Tři veteráni Jana Wericha v útulně U všech čertů, tradiční jarmark a zábavu pro lid chudý i bohatý, od pacholků až po staré báby...
Jan Přeučil a Eva Hrušková
Jan Přeučil a Eva Hrušková
Hlavním hostem celého dne bude herec Jan Přeučil, který se s návštěvníky setká na besedě i autogramiádě a se svou životní partnerkou Evou Hruškovou zahraje dvě představení loutkového divadla. Na závěr dne bude Mistr Jan Přeučil slavnostně uveden do Síně slávy Jeníčků a Mařenek v Perníkové chaloupce.
VTZ k Setkání Jeníčků a Mařenek 2009 - Jan Přeučil
V informačním centru Děda Vševěda bude v prodeji také výroční turistická známka s portrétem herce Jana Přeučila.
Nositelé jmen Jan a Marie (i jednotlivě) se kdykoliv v průběhu dne mohou nechat zapsat do Perníkové matriky a aktivně se zúčastnit pokusu o překonání českého, evropského a světového rekordu (v disciplíně "největší setkání Jeníčků a Mařenek") z roku 2007, ověřovaného agenturou Dobrý den z Pelhřimova. Bohužel v roce 2008 se rekord překonat nepodařilo (chybělo 16 osob).
Perníková chaloupka ®
Perníková matrika eviduje nositele jmen Jan a Marie
Nositelé jmen Jan nebo Marie, přijďte i jednotlivě či s rodinnými příslušníky a přáteli. Vstup do areálu nebude zpoplatněn. Setkání se koná za každého počasí.

(šm)

DALŠÍ INFORMACE: Perníková chaloupka
Zveřejněno 25.06.2009 v 21:52 hodin


Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm