[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Čarodějnice neupalujeme, ale oslavujeme

Milé dámy jakéhokoliv věku a pohlaví. Prohlédněte svůj sváteční šatník jedinečných kostýmů a módních doplňků a zúčastněte se soutěžního klání, které je určeno pro všechny ježibaby bez ohledu na věk a na pohlaví. Oblečte si čarodějnickou parádu !!!
U Perníkové chaloupky pod hradem Kunětická hora u Pardubic se čarodějnice neupalují, ale oslavují - originální soutěží s parodickými prvky na obyčejné (člověčí, ženské) soutěže krásy.
Soutěžní klání o titul "Malá čarodějnice" začíná 30. dubna od 17 hodin a o titul "Ježibaba roku" pro dospělé od 19 hodin.
Ježibaba roku 2006
Anežka Kouřivka Smrdutá, vítězka soutěže Ježibaba roku 2006 a nyní předsedkyně poroty
Hlavní cenou pro malou čarodějnici je perníková chaloupka i s pozemkem a s Výpisem z Katastru perníkových nemovitostí, vítězka večerní soutěže získá jako hlavní cenu zlaté koště.
V souladu s antidiskriminačními zákony Evropské unie je soutěž otevřena pro všechny ježibaby jakéhokoliv věku a pohlaví. Soutěžní disciplíny jsou velmi jednoduché a žertovné: let zručnosti na koštěti, poznávání čarodějných lektvarů, znalost zaříkadel, soutěž ve hbitosti jazyka, volná disciplína, tanec s koštětem a - zlatý hřeb - módní přehlídka s promenádou bez plavek (pouze v kostýmech).
Slet čarodějnic u Perníkové chaloupky 2009
Těšíme se na všechny kolegyně
Večerem provází moderátorka Marie Schillerová.
Vstup na akci je zcela ZDARMA, občerstvení zajišťují U všech čertů - útulna a občerstvovna s Otesánkovou mlsárnou a Červená Karkulka. Regionální gastronomickou specialitou jsou PEČENÍ HOLUBI převážně rostlinného původu.
Zveme zvláště všechny, co se nebojí obléknout si čarodějnickou parádu a vesele si zasoutěžit.

(šm)

DALŠÍ INFORMACE: Perníková chaloupka
Zveřejněno 25.04.2012 v 12:21 hodin


Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm